Zapraszam wraz z nauczycielką jogi Adrianą Zawadzką na piątą edycję Kobiecego Weekendu, który odbędzie się 27-30.06.24. (czwartek-niedziela). Spędzimy ten czas w malowniczej Chatce Zagajdzie, położonej na skraju wąwozu w Kazimierskim Parku Krajobrazowym, niedaleko Kazimierza nad Wisłą.

Będziemy w rytmie slow, z łagodnością odkrywać i łączyć się z naszą kobiecością. To kobiecość właśnie jest tematem przewodnim tego wyjazdu. Wesprą nas w tym m.in.: codzienna praktyka jogi i oddechu, medytacje, malarstwo i taniec intuicyjny*, kontakt z naturą, pyszne wegatariańskie jedzenie. Poza tym będziemy też wspólne biesiadować przy ognisku, kąpać się w basenie zewnętrznym, wybierzemy się na pieszą wycieczkę do wąwozu.

Szczegóły i harmonogram w wydarzeniu na Fb.
https://www.facebook.com/events/437050535552897
Masz pytania? Nie masz dostępu do FB? - napisz do mnie.   

Zapraszamy na 6-godzinny warsztat mający na celu zwiększenie świadomego kontaktu z ciałem w praktyce psychoterapeutycznej. Warsztat stanowi doświadczenie skoncentrowane na ruchu i doznaniach cielesnych. Pozwoli poszerzyć świadomość własnego ucieleśnienia. Wydarzenie przeznaczone jest dla psychoterapeutów w trakcie i po szkoleniu.

 • Będziemy eksplorować sposób, w jaki wchodzisz w kontakt ze sobą, z innymi i środowiskiem. Dzięki temu zyskasz lepsze rozumienie siebie, swoich klientów i relacji, jakie kształtujecie. 
 • Doświadczysz ucieleśnienia wybranych czynników leczących w psychoterapii, z których zaczniesz świadomie korzystać. 
 • Nauczysz się podstawowych kategorii języka ruchu, które umożliwią ci lepsze zrozumienie siebie i innych.
Więcej informacji znajdziesz na FB https://www.facebook.com/events/1326556988042928

Niesz masz FB? Napisz do mnie. Wyślę Ci wszystkie informacje na maila.
Jedź z nami! 
W dniach 11.01-14.01.2024 organizuję wraz z Adriana The Jogini (Ada Zawadzka) kolejny kobiecy weekend. Tym razem zabierzemy Cię do malowniczej Chatki Zagajdzie, położonejw pobliżu Kazimierza nad Wisłą. Będziesz miała okazję odpocząć, prkatykować jogę, posmakować wegetariańskiej kuchni lokalnych gospodyń. Odbędziesz podróż w głąb siebie.

Celem warszatów jest uporządkowanie i domknięcie starego roku. Będziemy uwalniać się, dziękować, odpuszczać to, co już fizycznie za nami, choć czasem emocjonalnie jest w nas żywe. Będziemy też witać nowy nadchodzący czas, nadając mu intencję, kreując rzeczywistość ku realizacji marzeń, planów. Osadzimy nasze pragnienia w oddechu, ruchu, ciele. Ugruntujemy się i zadbamy o siebie i swoje potrzeby, aby ten kolejny rok przeżyć w zgodzie ze sobą, mając dostęp do swoich zasobów i wewnętrznej mocy.

Szczegóły i harmonogram w wydarzeniu na Fb.
https://www.facebook.com/events/662616152605142
Masz pytania? Nie masz dostępu do FB? - napisz do mnie.   

Kobiecy weekend z jogą i oddechem

Jedź z nami latem na Kobiecy Weekend z Jogą i Oddechem w dniach 29.06-2.07.2023 do Casa Esmeralda RerteArt (niecała godzina drogi samochodem z Warszawy). Casa Esmeralda to magicze miejscu ukrytye na skarpie wśród zieleni, z pięknym wiodkiem na Wisłę.

To będzie czas wyciszenia, odpoczynku od codzienności, zadbania o siebie. Naszym zamysłem jest stworzenie bezpiecznej, życzliwej przestrzeni, wypełnionej kobiecą energią, by wspólnie zanurzyć się w praktyce jogi, oddechu i uważności.
W programie: 6 sesji jogi, krąg integracyjny, praca z intencją, sesja oddechowa, spacer z elementami kąpieli leśnej, taniec uważności, sauna, planszówki i czas na wylegiwanie się na tarasie.

Szczegóły i harmonogram w wydarzeniu na Fb.
https://www.facebook.com/events/1186978892207644
Masz pytania? Nie masz dostępu do FB? - napisz do mnie.   

Miłość, szacunek, szczerość, uważność i wsparcie - to wartości, które są dla nas ważne w relacji. Na nich możesz zbudować związek, w którym będziecie się rozwijać indywidualnie, a także jako para. Chcesz tego doświadczyć? A może pogłębić to doświadczenie i wzmocnić relacje? 

Na warsztatach poruszymy następujące zagadnienia: 
 • jak słuchać się nawzajem i rozmawiać ze sobą 
 • jak dostrzegać swoje potrzeby, uczucia i umieć je wyrażać 
 • jak nauczyć się rozwojowo kłócić? - o kłótniach i rozmowach, które bywają trudne i jednocześnie wzmacniają relację 
 • jak ze sobą współpracować i wspierać się.
 Joga dla par to coś więcej niż zwykła gimnastyka. Dzięki wspólnej pracy na macie można doświadczyć obecności, dotyku i wsparcia drugiego człowieka. Ćwiczenie jogi we dwoje wymaga skupienia, współpracy i delikatności. Daje jednak dużo więcej – redukuje poziom stresu, wzmacnia więzi, działa kojąco i relaksująco oraz uczy uważności. Ponadto taka forma spędzenia razem czasu może przynieść Wam dużo zabawy i radości

Warsztat prowadzą: Milena Lutomirska i Rafał Stolarek - psychoterapeuci Gestalt oraz Adriana Zawadzka - nauczycielka jogi i relaksacji 

Sobota, 18.11.2023, start: 10:00, Salamatra, Warszawa 
Zapisy i pytania: formularz kontaktowy lub kontakt@wewnetrzna-moc.com Więcej informacji na FB: https://www.facebook.com/events/301263849222440

Grupa wsparcia dla obsób w trakcie i po rozstaniu/rozwodzie. Stacjonarnie w Warszawie

Grupa dedykowana osobom dorosłym w trakcie rozwodu/rozstania po długotrwałym związku oraz doświadczającym trudności takiego rozstania.
Rozstawanie/rozwodzenie się to wydarzenie, ale nawet bardziej proces, który zaczyna się znaczny czas przed, a kończy znaczny czas po samym wydarzeniu. Różne okoliczności życiowe, szczególnie wspólne dzieci, mogą też sprawiać, że relacja nie kończy się w pełni, tylko rozluźnia i zmienia charakter.

Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku, płci, tożsamości seksualnej, zarówno osoby inicjujące rozstanie jak i będące odbiorcami tej decyzji.

Kiedy: Poniedziałki g. 10:30-12:00 Spotkania odbywają się co tydzień
Planowany start grupy 20.03.2023, w zależności od zebrania się grupy
Długość trwania grupy: 3 miesiące
Koszt: 100 zł/spotkanie
Zapis do grupy poprzedzony jest indywidualną, 50 min. konsultacją wstępną on-line.

Pytania i zapisy: wsparciegrupy@gmail.com lub przez formularz kontaktowy
Szczegóły w wydarzeniu na FB:  https://www.facebook.com/events/920060212767977

Grupa Wsparcia i Rozwoju Online dla Lekarzy Weterynarii

Lekarze weterynarii są grupą zawodową szczególnie obciążoną społecznymi uwarunkowaniami wykonywanej pracy. Jednolitość zawodowa uczestników grupy zapewnia wspólne doświadczenia, które mogą stać się przedmiotem pracy grupy. Jednocześnie różnorodność uczestników pozwala na poznanie różnych perspektyw i poszerzanie rozumienia tych doświadczeń. Więcej o projekcie i trudnościach w zakresie zdrowia psychicznego związanych z zawodem lekarza weterynarii opowiadamy w wywiadzie dla branżowego czasopisma Weterynaria w Praktyce https://vetkompleksowo.pl/polecamy/life-for-vets-czyli-zycie-dla-weterynarzy

Więcej informacji www.lifeforvets.pl

Festiwal Oddechu, 8-9 października, Warszawa

"Festiwal Oddechu to dwudniowe wydarzenie ukierunkowane na pracę z oddechem, które połączy pokazy technik praktycznych z wykładami i targami."

W niedzielę 9 października o godzinie 14:00 wraz z Elą Sokół z Wdychaj Życie poprowadzę warsztat Ciałooddychanie.
Do 14 września trwa przedsprzedaż biletów w promocyjniej cenie - 50 zł

Serdecznie zapraszamy!

Sobota, 15.10.2022, godzina: 10:00, Sopot

Zapraszam na wyjątkowy warsztat "Odetchnij sztuką" który poprowadzę w Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie.

Praktyka oddechowa w galerii będzie towarzyszyć wystawie „Bujność. Atlas nieskończonych możliwości”. Prezentacja młodej sztuki polskiej zorganizowana została z okazji 20-lecia konkursu Artystyczna Podróż Hestii.

Wstęp bezpłatny!
Na warsztaty obowiązują zapisy (liczba miejsc jest ograniczona).Zgłoszenia udziału należy przesłać na adres: edukacja@pgs.pl 

Złap Oddech na Plaży,
Wtorek 16.08, godz. 18:00

Plaża Sopot Kamienny Potok, spotykamy się przy wejściu nr 7 (obok Restauracji Piaskownica)
Zajęcia potrwają ok. 75 minut, po spotkaniu przewidziany jest czas na pytania.

Co będzie Ci potrzebne:
 • Przynieś matę lub kocyk - praktyka odbywa się na stojąco, siedząco i leżąco. 2. Ubierz się wygodnie.
 • Pamiętaj o wodzie do picia. Zasady:
 • Jeśli doświadczasz napadów padaczkowych lub masz zdiagnozowane zaburzenie osobowości, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed udziałem w praktyce.
 • Na praktykę nie przychodzimy pod wpływem narkotyków w tym alkoholu 
Więcej: https://www.facebook.com/events/594865242245247

Złap oddech w Parku

Zapraszam Cię na letnią edycję "Złap Oddech" w Parku Skaryszewskim i Ogrodzie Krasińskich.

Zabierz rodzinę i przyjaciół.

Harmonogram:
sobota:  18 czerwca: 9:00 (Ogród Krasińskich),  11:30 (Park Skaryszewski)
sobota: 9 lipca 9:00 (Ogród Krasińskich), 11:30 (Park Skaryszewski)


Kobiecy weekend z jogą i oddechem 1-3lipca

Zapraszamy Cię na slow weekend do magicznego miejsca.
To będzie czas wyciszenia i uważności, odpoczynku od codzienności, zadbania o siebie. Z nami doświadczysz uziemiającej, energetyzującej oraz relaksującej praktyki jogi, a także przynoszącej ulgę i zasilającej mocy oddechu. Odbędziesz wyjątkowy spacer po lesie, doświadczając pełnią zmysłów, dostrzegając to, co niezwykłe, odnajdując również tę niepowtarzalność w sobie. Ten weekend będzie tylko dla Ciebie, zatrzymasz się i osadzisz, zajrzysz w głąb siebie.

🌿 PLAN WARSZTATÓW:
PIĄTEK, 1 lipca
od 15:00 Zakwaterowanie
16:30-17:30 Joga i oddech na osadzenie w ciele
18:00-19:00 Obiadokolacja
19:30-21:30 Integracyjny krąg kobiet i intencja wyjazdu

SOBOTA, 2 lipca
8:00-9:00 Poranna medytacja i joga
9:30-10:30 Śniadanie
11:00-12:30 Spacer po lesie z uważnością i oddechem
14:00-15:00 Obiad
16:30-17:45 Joga na otwarcie bioder, rozciąganie i relaksacja
18:30-19:30 Kolacja
20:00-21:00 Osadzenie intencji wyjazdu podczas sesji oddechowej 21:00-22/22:30 Taniec uważności
 
NIEDZIELA, 3 lipca
8:00-9:15 Medytacja i joga na otwarcie serca
9:30-10:30 Śniadanie
11:00 Wymeldowanie z pokoi
11:15-12:15 Krąg zamykający

🌿 MIEJSCE: Lipowe Siedlisko to wyjątkowe miejsce z 80-letnią historią rodzinną. Znajduje się około godzinę jazdy z Warszawy w kierunku Lublina. Położone jest na skraju lasu z widokiem na pola i drzewa owocowe. Do dyspozycji mamy przestronną stodołę z dobudowanym zadaszonym tarasem oraz dwa budynki - pięknie wyremontowane dawne obory, zaadaptowane na pokoje z łazienkami. https://lipowesiedlisko.pl
🌿 NOCLEG: Cena obejmuje 2 noclegi (pt/sob i sob/nd) 4 pokoje dwuosobowe i 1 pokój sześcioosobowy (przewidziany dla 4 osób, aby wszystkim było wygodnie). Wszystkie z prywatnymi łazienkami.
🌿 WYŻYWIENIE: Wyjazd obejmuje 5 posiłków wegetariańskich - obiadokolację w piątek, śniadanie, obiad, kolację w sobotę oraz śniadanie w niedzielę.

Szczegóły w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/5253604278017927 Nie masz fb? Masz pytania? Chcesz się zapisać?
Napisz do mnie kontakt@wewnetrzna-moc.com

Grupa wsparcia online

Zapraszamy do otwartej grupy wsparcia na zoom, dedykowanej osobom goszczącym uchodźców z Ukrainy.
Uczestnictwo w grupie jest nieodpłatne.

Zależy nam na stworzeniu wspólnej platformy wymiany doświadczeń, miejsca w którym osoby pomagające będą mogły podzielić się swoimi uczuciami, przeżyciami, myślami i sposobami radzenia sobie w obecnej sytuacji. Spotykanie się w grupie z osobami mającymi podobne wyzwania, radzącymi sobie z nimi częściowo podobnie, ale też częściowo inaczej poszerza perspektywę. Daje poczucie bycia zrozumianym, uznania że moje problemy są rzeczywiste, doświadczane też przez innych, a nie wymyślone czy wyolbrzymione. Uczestnictwo w grupie daje doświadczenie bycia wspieranym.

Dzięki opiece grupy przez profesjonalnych prowadzących zapewnione jest bezpieczeństwo procesu oraz merytoryczny wkład w omawiane zagadnienia, a także praktyczne metody radzenia sobie ze stresem.

Liczba miejsc w grupie jest ograniczona.
Zapisy: lifeforhosts@gmail.com
Harmonogram: 11.04, 25.04, 9.05, 23.05, 6.06, 20.06. Godz: 19:15-21:00
Prowadzący: Milena Lutomirska i Piotr Robaczewski

Oddech + Joga + Vege Śniadanie - Złap oddech!

Wiosną dajmy sobie chwilę oddechu i refleksji!

Warsztaty poprowadzą:
➡️ Milena Lutomirska - Integracja oddechem
➡️ Adriana Teresa Zawadzka-  Hatha Joga
➡️ Wege śniadanie przygotowanego przez restauracje Bliski Wschód.

Warsztaty rozpoczynamy o godzinie 10.00 od powitania napojem, następnie praktykujemy integrację oddechem i hatha jogę, praktykę zakończymy relaksem przy dźwiękach mis tybetańskich i dzwoneczków. 

Następnie o 11:30 zapraszamy na pyszne Wege śniadanie przy wspólnym stole!

Rezerwacje Katarzyna C Kowalczyk 608 608 488

Grupowa Sesja Integrowania Oddechem - 30.04  g. 11:30-14:00,  Cud Grochów - Studio Rozwoju i Edukacji Ul. Osowska 84a  domofon nr 4, Warszawa .

Dlaczego? Po co?
 • aby budować i wzmocnić relacje ze sobą, która jest tą najważniejszą w życiu i wpływa na wszystkie inne nasze relacje czy to prywatne czy zawodowe
 • aby zaopiekować się swoimi uczuciami, a dzięki temu nawiązać kontakt z wewnętrzną mocą
 • aby zredukować stres, napięcie i ból
 • aby uwolnić umysł, ciało, emocje
 • aby rozwijać świadomość poprzez samoobserwację i doświadczanie siebie
 • aby wzmocnić swoje zdrowie fizyczne, dbając o swój stan mentalny
 • aby dzięki integracji wewnętrznej, żyć w zgodzie ze sobą i w najlepszy dla siebie sposób
Koszt udziału w jednym spotkaniu to 100 zł - płatne PRZELEWEM PRZED sesją ze względu na ograniczoną liczbę uczestników. Wystawiam faktury vat.

Szczgóły i zasady w wydarzeniu na FB i https://cudgrochow.pl/30-1-wewnetrzna-moc-grupowa-sesja-integracji-oddechem/. Napisz do mnie a prześlę Ci pełen opis. Zapisy i pytania: kontakt@wewnetrzna-moc.com, telefonicznie 573 49 72 48 (napisz mi sms-a)

Zadbaj o siebie na wiosnę - Oddech i Automasaż
Sobota 9.04.22, Warszawa

 Odetchnij! Naładuj baterie! 💚 Czas na odpoczynek!
Poznaj metody, które pomogą Ci się zrelaksować i  dbać o siebie na co dzień.
Dlaczego? Po co?
 • aby odprężyć się i uspokoić
 • aby znaleźć harmonię ciała, emocji i umysłu
 • aby zredukować stres, napięcie i ból
 • aby zadbać o dobrą kondycję psychiczną i fizyczną
 • aby zaopiekować się sobą i swoimi uczuciami, a dzięki temu nawiązać kontakt ze swoją wewnętrzną mocą i energią
 • aby zwiększyć jakość swojego zdrowia oraz życia
 • aby dzięki integracji wewnętrznej, żyć w zgodzie ze sobą
 • aby nauczyć się jak dbać o siebie na codzień.
Sobota 9.04.22, g. 10-14/14:30
Przestrzeń na przepływ ul. Paryska 2/2, Warszawa

Zapisy i pytania: kontakt@wewnetrzna-moc.com messenger (@CoachingOddechemPsychoterapiaGestalt),  telefonicznie 573 49 72 48 (napisz mi sms-a)

Więcej szczegółów na fb  https://www.facebook.com/events/1148490439282756 Nie masz fb? Nic straconego - napisz do mnie a prześlę Ci wszystko mailem. :)

 Grupowa Praktyka 0ddechowa online

W związku z sytuacją, praktyka jest otwarta dla wszystkich w zamian za pomoc Ukrainie. Wpłata dowolna, może być naprawdę symboliczna.
Wystarczy kliknąć i wpłacić na jeden z poniższych linków:

DLA OBYWATELI UKRAINY  I OSÓB POMAGAJĄCYCH - WSTĘP WOLNY (praktyka po polsku) ГРУПОВА ПРАКТИКА ДИХАННЯ ДЛЯ ZOOM ПОНЕДІЛКІВ О 18:00 (ВАРШАВСЬКИЙ ЧАС) БЕЗКОШТОВНИЙ ВХІД ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ПОСИЛАННЯ НА ЗМІЩЕННЯ ПОДІЇ (ПРАКТИКА В ПОЛЬЩІ)

Marzec: 7, 14, 21, Start 18:00 (czasu warszawskiego). Praktyka potrwa 55 min.

Link do zoom w treści wydarzenia na fb, jeśli nie masz fb - napisz do mnie kontakt@wewnetrzna-moc.com - wyślę Ci link. (Посилання на збільшення вмісту події на fb, якщо у вас немає fb - пишіть мені kontakt@wewnetrzna-moc.com - я вам вишлю посилання.)

Moc Oddechu - Toruń (2.04), Bydgoszcz (3.04)

Zapraszamy na warsztat, podczas którego poznasz moc swojego oddechu - narzędzia, które jest cały czas dla Ciebie dostępne.

Dlaczego? Po co?
 • aby budować i wzmocnić relację ze sobą, która jest tą najważniejszą w życiu i wpływa na wszystkie inne nasze relacje czy to prywatne czy zawodowe
 • aby zaopiekować się swoimi uczuciami, a dzięki temu nawiązać kontakt z wewnętrzną mocą
 • aby zredukować stres, napięcie i ból
 • aby uwolnić umysł, ciało, emocje aby rozwijać świadomość poprzez samoobserwację i doświadczanie siebie
 • aby wzmocnić swoje zdrowie fizyczne, dbając o swój stan mentalny
 • aby dzięki integracji wewnętrznej, osadzić się w byciu w uważności i w zgodzie ze sobą
Sobota 02.04, godz. 11:00- 14:00, Dom Jogi Winnica, Toruń ul. Winnica 32
Niedziela 03.04, godz. 11:00- 14:00, Stan Harmonii, Bydgoszcz ul. Marszałka Focha 10/8

Zapisy i pytania: kontakt@wewnetrzna-moc.com messenger (@CoachingOddechemPsychoterapiaGestalt). telefonicznie 573 49 72 48

Nie masz fb? Napisz do mnie a prześlę Ci wszystko mailem. :)

Pożegnanie Starego i Powitanie Nowego
Watsztat ONLINE na Zoom - 20.01.22

Będziemy porządkować i domykać stary rok,, uwalniać się, przyjmować, dziękować, odpuszczać to co już fizycznie za nami, choć czasem emocjonalnie jest w nas żywe. Będziemy też witać, nowy nadchodzący czas, nadając mu intencję, kreując rzeczywistość ku spełnieniu marzeń, w harmonii naszego bycia, poprzez nasze uczucia, myśli, ciało i ducha.

Osadzimy nasze pragnienia w oddechu i ciele, ugruntujemy się i nauczymy dbać o siebie i swoje potrzeby, aby ten nowy kolejny rok przeżyć w zgodzie ze sobą, mając dostęp do swoich zasobów i wewnętrznej mocy.

Każda uczestniczka warsztatu będzie miała możliwość stworzenia własnej mapy marzeń. Będzie to manifestacja pragnień i potrzeb, intencji na rok 2022. Mapa będzie otwarta, będziesz mogła dokończyć ją później, albo dodać do niej kolejne marzenia, gdy tylko się pojawią.

Integrowanie Oddechem polega na uwalnianiu i integrowaniu zapisanych w ciele emocji, m.in. po to abyś mogła poczuć się lżej. Będziemy oddychać uczuciami, praktykować bycie w tu i teraz. Rozwiniesz świadomość siebie, własnych potrzeb i uczuć, aby móc się sobą lepiej opiekować na co dzień.

Inwestycja w siebie: cena regularna 180 zł, dla osób, które zapiszą się do 26 stycznia cena 150 zł, a do 16 stycznia super cena 100 zł  Gwarancją udziału jest przedpłata na konto. Szczegóły dotyczące płatności otrzymasz po zapisaniu się. Wystawiam faktury vat.

Pełne wydarzenie na FB. Napisz do mnie i otrzymaj więcej informacji.
Zapisy i pytania: formularz kontaktowy, mail: kontakt@wewnetrzna-moc.com    messenger (@CoachingOddechemPsychoterapiaGestalt)
telefonicznie 573 49 72 48 (napisz mi sms-a)

Pożegnanie Starego i Powitanie Nowego
Sobota 8.01.22, Przestrzeń na Przełpyw ul. Paryska 2/2 Warszawa

Dlaczego? Po co?
 • aby zostawić za sobą to co stare
 • aby powitać i rozpocząć nowe
 • aby zadbać o swoje potrzeby w nadchodzącym roku
 • aby zrobić konkretny krok ku marzeniom
 • aby znaleźć harmonię ciała, emocji i umysłu
 • aby odprężyć się i zredukować stres
 • aby zaopiekować się sobą i swoimi uczuciami, a dzięki temu nawiązać kontakt ze swoją wewnętrzną mocą i energią

Pożegnanie Starego i Powitanie Nowego - będziemy porządkować i domykać stary rok, uwalniać się, przyjmować, dziękować, odpuszczać to co już fizycznie za nami, choć czasem emocjonalnie jest w nas żywe. Będziemy też witać, nowy nadchodzący czas, nadając mu intencję, kreując rzeczywistość ku spełnieniu marzeń, w harmonii naszego bycia, poprzez nasze uczucia, myśli, ciało i ducha.

Osadzimy nasze pragnienia w oddechu i ciele, ugruntujemy się i nauczymy dbać o siebie i swoje potrzeby, aby ten nowy kolejny rok przeżyć w zgodzie ze sobą, mając dostęp do swoich zasobów i wewnętrznej mocy.  Automasaż pomoże Ci pożegnać zeszłoroczny stres i powitać siebie w nowym roku. Stworzysz własną mapę marzeń, którą zabierzesz do domu.
Pełne wydarzenie na FB. Napisz do mnie a prześlę Ci szczegóły: kontakt@wewnetrzna-moc.com

Śniadania w kobiecym kręgu - oddech + joga+vege śniadanie
Niedziela  9.01.22   Bliski Wschód  ul. Złota 11, Warszawa

Cykl niedzielnych wydarzeń, który powstał z potrzeb złapania oddechu od codzienności, wyciszenia umysłu, zrelaksowania ciała. Bycia, życia i doświadczania.
Doświadczania kobiecej energii, wsparcia i budowania mocy kobiet! A do tego wymiana poglądów, rozmowy i wspólne śniadanie.

Warsztaty poprowadzą:
➡️ Milena Lutomirska Integracja oddechem
➡️ Adriana Teresa Zawadzka Hatha Joga
➡️ Wege śniadanie przygotowanego przez restauracje Bliski Wschód Menu Śniadaniowe: • hummus • baba ghanoush • muhamara • cilbir – jogurt z masłem klarowanym i jajkami poche • tofucznica • mix warzyw i pikli • półmisek owoców / domowe ciasto • napar z imbiru i cytryny / kawa / herbata • woda mineralna

Warsztaty rozpoczynamy o godzinie 09:45 od powitania napojem, następnie praktykujemy integrację oddechem i hatha jogę.

Następnie o 11:30 zapraszamy na pyszne Wege śniadanie przy wspólnym stole!

Rezerwacje Katarzyna C Kowalczyk
608 608 488

Kameralna grupa, max 12 osób
Weź wygodne ubranie, matę i kocyk, oraz otwartość na doświadczanie.

Weź oddech przed Świętami - Warsztat Stress Off 
Warszawa 11.12, Przestrzeń na przepływ, Paryska 2/2

Święta i koniec roku kojarzą Ci się z bieganiną, przygotowaniami, załatwianiem miliona spraw na wczoraj? Pojawia się wiele emocji przez radość i ekscytację do frustracji, złości a nawet smutku? Czujesz się wtedy przytłoczona, zmęczona, obolała, zdenerwowana? Nie wiesz jak to zmienić?
Zrób sobie prezent! Weź oddech przed świętami i naładuj baterie, abyś mogła cieszyć się spokojem i świątecznym czasem z bliskimi.

Dlaczego? Po co?
 • aby odprężyć się i uspokoić
 • aby znaleźć harmonię ciała, emocji i umysłu
 • aby zredukować stres, napięcie i ból
 • aby zadbać o dobrą kondycję psychiczną i fizyczną
 • aby zaopiekować się sobą i swoimi uczuciami, a dzięki temu nawiązać kontakt ze swoją wewnętrzną mocą i energią
 • aby zwiększyć jakość swojego zdrowia oraz życia
 • aby dzięki integracji wewnętrznej, żyć w zgodzie ze sobą Chcesz tego doświadczyć?
Przebieg:
1. Krąg otwierający
2. Jak się mam przed świętami i jak o siebie dbać w tym czasie.
3. Wyłonienie Intencji na nadchodzący świąteczny czas
4. Automasaż - strefa relaksu/rozluźnienia
5. Medytacja i Praktyka Oddechowa z elementami ruchu
6. Sesja Integracji Oddechem
7. Krąg zamykający

Napij się z nami herbaty z cynamonem i pomarańczą, odpocznij i naładuj baterie.
Więcej informacji o warsztacie w wydarzeniu na FB. Nie masz FB? Napisz do mnie - prześlę Ci szczegóły :)

Oddech + Joga + Vege Śniadanie w kobiecym kręgu Bliski Wschód (Warszawa, Złota 11), 12.12 (niedziela)

Cykl niedzielnych wydarzeń, który powstał z potrzeb złapania oddechu od codzienności, wyciszenia umysłu, zrelaksowania ciała. Bycia, życia i doświadczania.
Doświadczania kobiecej energii, wsparcia i budowania mocy kobiet! A do tego wymiana poglądów, rozmowy i wspólne śniadanie.

Warsztaty poprowadzą:
➡️ Milena Lutomirska Integrowanie oddechem
➡️ Adriana Teresa Zawadzka Hatha Joga
➡️ Wege śniadanie przygotowanego przez restauracje Bliski Wschód
Menu Śniadaniowe: •hummus •baba ghanoush •muhamara •cilbir – jogurt z masłem klarowanym i jajkami poche •tofucznica •mix warzyw i pikli •półmisek owoców / domowe ciasto •napar z imbiru i cytryny / kawa / herbata •woda mineralna

Warsztaty rozpoczynamy o godzinie 09:45 od powitania napojem, następnie praktykujemy integrację oddechem i hatha jogę, praktykę zakończymy relaksem przy dźwiękach mis tybetańskich i dzwoneczków.

Następnie o 11:30 zapraszamy na pyszne Wege śniadanie przy wspólnym stole!

Rezerwacje Katarzyna C Kowalczyk 608 608 488

Weź wygodne ubranie, matę i kocyk, oraz otwartość na doświadczanie.

Wewnętrzna Moc - Grupowa Sesja Integracji Oddechem (Warszawa, Cud Grochów), 26.11 (piątek)

Dlaczego? Po co?
 • aby budować i wzmocnić relacje ze sobą, która jest tą najważniejszą w życiu i wpływa na wszystkie inne nasze relacje czy to prywatne czy zawodowe
 • aby zaopiekować się swoimi uczuciami, a dzięki temu nawiązać kontakt z wewnętrzną mocą
 • aby zredukować stres, napięcie i ból
 • aby uwolnić umysł, ciało, emocje
 • aby rozwijać świadomość poprzez samoobserwację i doświadczanie siebie
 • aby wzmocnić swoje zdrowie fizyczne, dbając o swój stan mentalny
 • aby dzięki integracji wewnętrznej, osadzić się w byciu
O sesji: Sesja oparta jest na metodzie Cuud Integracji Oddechem, polegającą na uwalnianiu i integrowaniu nieprzeżytych do końca zapisanych w ciele emocji. Integracja oddechem to oddychanie uczuciami, praktykowanie bycia w tu i teraz w prawdzie ze sobą, wzmacnianie świadomości siebie i relacji ze sobą.

Każdy człowiek doświadcza różnych uczuć, a w związku ze swoją indywidualną historią, ma różny kontakt emocjami. Uczucia, których nie chcemy czuć albo te, które wstrzymaliśmy w dzieciństwie, nie znikają, ale przywiązują nas do przeszłości, zostają w naszych ciałach niewyrażone, nie przeżyte do końca.

Te poblokowane uczucia przejawiają się w naszym życiu m.in. poprzez: napięcie i stres, lęk, brak motywacji, utknięcie, ciężkość, ból i choroby psychosomatyczne, brak satysfakcji, kryzys, wypalenie, poświęcanie się, nieproporcjonalne reakcje, zagubienie, poczucie bezsensu, brak energii.

Grupowa sesja integracji oddechem jest podróżą do siebie, wspierającą i rozwijającą Twoje autentyczne, świadome życie i wewnętrzną moc.

30.10.2021 – 2,5 h ( w godzinach: 11-13:30)
26.11.2021 – 2 h (w godzinach: .20-22)

CUD GROCHÓW - Studio Rozwoju i Edukacji Ul. Osowska 84a DOMOFON NR. 4 Inwestycja w siebie: 30.10.2021 – 100 zł/26.11.2021 – 80 zł - płatne PRZELEWEM PRZED sesją ze względu na ograniczoną liczbę uczestników.

Zapisy i szczegóły:  kontakt@wewnetrzna-moc.com messenger (@CoachingOddechemPsychoterapiaGestalt) telefonicznie 573 49 72 48 ( jeśli nie odbieram to oznacza, że pracuję, napisz mi sms-a)

Moc Oddechu
Bydgoszcz 20 Listopada (sobota)
Toruń 21 Listopada (niedziela)

Po raz pierwszy w Toruniu i Bydgoszczy!
Zapraszam na warsztat, który poprowadzę z Elżbietą Sokół z Wdychaj Życie.

O metodzie pracy:

Warsztat oparty jest na metodzie CUUD Integrowanie Oddechem, która polega na uwalnianiu i integrowaniu nieprzeżytych do końca zapisanych w ciele emocji. Integrowanie oddechem to m.in oddychanie uczuciami, praktykowanie bycia w tu i teraz w prawdzie ze sobą, wzmacnianie świadomości siebie i relacji ze sobą.

Grupowa sesja integracji oddechem jest podróżą do siebie, wspierającą i rozwijającą Twoje autentyczne, świadome życie i wewnętrzną moc.W trakcie spotkania doświadczysz również zasilającej i uwalniającej medytacji oraz poznasz praktyczne narzędzia oddechowe, które możesz zabrać do swojego życia. A wszystko, aby zintegrować uczucia, ciało, umysł i ducha, ku harmonii i spełnieniu.

Przebieg:
1. Krąg otwierający
2. Intencja Sesji
3. Medytacja i Praktyka Oddechowa
4. Sesja Integracji Oddechem
5. Krąg zamykający

Gdzie?
Bydgoszcz:
Lomi Studio Masażu, Bydgoszcz ul. Dworcowa 10
Toruń:
Ajanta Centrum Rozwoju, Toruń ul. Szosa Chełmińska 238
Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona!

Zapisy i pytania:
kontakt@wewnetrzna-moc.com
messenger (@CoachingOddechemPsychoterapiaGestalt)
telefonicznie 573 49 72 48 (jeśli nie odbieram, napisz mi sms-a)

Pozwól oddechowi poprowadzić Cię głębiej do siebie. 
Zapraszamy!
Milena i Ela

Oddech + Joga + Vege Śniadanie w kobiecym kręgu
Bliski Wschód (Warszawa, Złota 11),  14.11 (niedziela)

Cykl niedzielnych wydarzeń, który powstał z potrzeby…

Złapania oddechu od codzienności, wyciszenia umysłu, zrelaksowania ciała. Bycia, życia i doświadczania.

Doświadczania kobiecej energii, wsparcia i budowania mocy kobiet!
A do tego wymiana poglądów, rozmowy i wspólne śniadanie. 

W ramach naszych kobiecych niedzielnych spotkań możesz doświadczyć:

🍃Warsztatów z integracji oddechem prowadzonych przez Milenę Lutomirską

🧘‍♀️Hatha Jogi - prowadzonej przez Adrianę Teresę Zawadzką

🥗Wege Śniadania Przygotowanego przez Restaurację Bliski Wschód

Menu Śniadaniowe: Napar z imbiru i cytryny / Kawa / Herbata Woda mineralna Hummus Baba ghanoush Muhamara Cilbir – jogurt z masłem klarowanym i jajkami poche Tofucznica Mix warzyw i pikli Półmisek owoców / Domowe Ciasto

🕙Warsztaty rozpoczynamy o godzinie 10:00 od powitania napojem, następnie praktykujemy integrację oddechem i hatha jogę, praktykę zakończymy relaksem przy dźwiękach mis tybetańskich i dzwoneczków.
🕦Następnie o 11:30 zapraszamy na pyszne Wege śniadanie przy wspólnym stole

Inwestycja za całe warsztaty integracji oddechem + zajęcia jogi + śniadanie 99zł 📨Rezerwacje Katarzyna C Kowalczyk 608 608 488

Kameralna grupa, max 12 osób

Restauracja Bliski Wschód

Złap Oddech - Grupowa Praktyka Oddechowa w Bliskim Wschodzie (Warszawa, Grochów) 13.11 (sobota)

Dlaczego? Po co?
 • dla Twojego zdrowia - ponad 70% naszej życiowej energii czerpiemy z oddychania i ponad 70% toksyn uwalniamy poprzez oddech. Większość z nas używa tylko 1/3 objętości swoich płuc.
 • aby wzmocnić kontakt ze sobą, żyć i być świadomie dzięki integracji oddechem, pracy z ciałem i elementom self-compassion
 • aby zredukować stres, napięcie i poznać techniki, które mogą Cię wesprzeć na co dzień
 • aby uwolnić umysł, ciało, emocje, ducha i poczuć więcej lekkości aby rozwijać świadomość poprzez praktykowanie uważności i samoobserwacji
 • aby zrobić dla siebie coś dobrego

Część praktyki jest oparta na metodzie Cuud Integracji Oddechem, polegającą na uwalnianiu i integrowaniu nieprzeżytych do końca zapisanych w ciele emocji. Integracja oddechem to oddychanie uczuciami, praktykowanie bycia w tu i teraz w prawdzie ze sobą, wzmacnianie świadomości siebie i relacji ze sobą.

Do praktyk grupowych włączam: medytacje, wizualizacje i samoobserwacje, a także ćwiczenia z zakresu self-compassion czy pracy z wewnętrznym dzieckiem. Korzystam również z różnych technik oddechowych i metod pracy z ciałem. A wszystko, aby zintegrować uczucia, ciało, umysł i ducha, ku harmonii i spełnieniu.

13.11.2021
 1:15 h (godziny 11:15-12:30)
Salamantra – ul. Garwolińska 4A/U2

Inwestycja w siebie: 40 zł płatne przelewem przed praktyką ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Zapisy i szczegóły: kontakt@wewnetrzna-moc.com messenger (@CoachingOddechemPsychoterapiaGestalt) telefonicznie 573 49 72 48 ( jeśli nie odbieram to oznacza, że pracuję, napisz mi sms-a)

Złap Oddech - Grupowa Praktyka Oddechowa w Bliskim Wschodzie (Warszawa, Centrum) 18.10 i 2.11

Dlaczego? Po co?
 • dla Twojego zdrowia - ponad 70% naszej życiowej energii czerpiemy z oddychania i ponad 70% toksyn uwalniamy poprzez oddech. Większość z nas używa tylko 1/3 objętości swoich płuc.
 • aby wzmocnić kontakt ze sobą, żyć i być świadomie dzięki integracji oddechem, pracy z ciałem i elementom self-compassion
 • aby zredukować stres, napięcie i poznać techniki, które mogą Cię wesprzeć na co dzień
 • aby uwolnić umysł, ciało, emocje, ducha i poczuć więcej lekkości 👁aby rozwijać świadomość poprzez praktykowanie uważności i samoobserwacji
 • aby zrobić dla siebie coś dobrego
Część praktyki jest oparta na metodzie Cuud Integracji Oddechem, polegającą na uwalnianiu i integrowaniu nieprzeżytych do końca zapisanych w ciele emocji. Integracja oddechem to oddychanie uczuciami, praktykowanie bycia w tu i teraz w prawdzie ze sobą, wzmacnianie świadomości siebie i relacji ze sobą.

Do praktyk grupowych włączam: medytacje, wizualizacje i samoobserwacje, a także ćwiczenia z zakresu self-compassion czy pracy z wewnętrznym dzieckiem. Korzystam również z różnych technik oddechowych i metod pracy z ciałem. A wszystko, aby zintegrować uczucia, ciało, umysł i ducha, ku harmonii i spełnieniu.

18.10.2021 (poniedziałek) i/lub 2.11.2021 (wtorek)
1h (17:30-18:30)

Bliski Wschód Vege Street Food & Cocktail Bar Złota 11
Inwestycja w siebie: 35 zł - płatne PRZELEWEM PRZED praktyką przelewem z racji na ograniczoną liczbę miejsc.

Zapisy i szczegóły: kontakt@wewnetrzna-moc.com messenger
(@CoachingOddechemPsychoterapiaGestalt), telefonicznie 573 49 72 48 (jeśli nie odbieram to oznacza, że pracuję, npisz mi sms-a)

Masz pytania lub wątpliwości? Zmagasz się z czymś? Napisz do mnie.

Copyright ©2023 Wewnętrzna Moc, Milena Lutomirska, All Rights Reserved.
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem